Kandydaci oddział Pruszków

Wybory parlamentarne (do Sejmu i Senatu) odbywają się raz na cztery lata. A najbliższe odbędą się już 25 października 2015 roku. To kogo wybierzemy, komu zaufamy ma ogromne znaczenie i będzie rzutowało na warunki życia naszego, naszych dzieci, rodziców, dziadków, wnuków… Ostatnie lata pokazały, że obecne elity polityczne nie gwarantują nam godnego życia i dlatego nadszedł czas na zmiany, czas na ludzi którzy chcą zlikwidować „koryto”. Jako pruszkowski oddział partii KORWiN mamy swoich kandydatów, którzy naprawdę chcą zmiany na lepsze i wiedzą jak tej zmiany dokonać… Okręg nr 20, lista numer 4

 

Adam MajcherAdam Majcher (miejsce nr 2 na liście)

Urodzony w 1957 roku, absolwent Politechniki Warszawskiej – Wydział Elektryczny, specjalność: Elektrownie. Prezes Oddziału Pruszkowskiego KORWiN.

Widząc, jak przez dziesięciolecia degeneruje się władza w Polsce, jak cierpią przez to miliony moich rodaków, jak nasz kraj, szczególnie w ostatnim dziesięcioleciu, stał się areną ciągłych afer i niesprawiedliwości – postanowiłem wstąpić do pierwszej w moim życiu partii, aby w demokratyczny sposób wraz z osobami o podobnym światopoglądzie powstrzymać to niekończące się pasmo nieszczęść codziennie dotykające wszystkich Polaków.

 

 

Paweł PodleśnyPaweł Podleśny (miejsce nr 6 na liście)

Urodzony w 1986 roku, przedsiębiorca z Pruszkowa. I wiceprezes oddziału Pruszkowskiego KORWiN.

Szczęśliwy mąż i ojciec.

Polityką zajmuje się ze względu na troskę o przyszłość naszych dzieci oraz rodziców i dziadków. Chcę zapewnić godne warunki do pracy w kraju i zadbać o prawa nabyte naszych rodziców. Nie chcę aby, rząd ingerował w życie prywatne polskich rodzin. Jestem przeciwny przyjmowaniu imigrantów ekonomicznych i wypłacaniu im wysokich zasiłków z naszych podatków.

 

 

Jacek ZielińskiJacek Zieliński (miejsce nr 20 na liście)

Urodzony w 1973 roku, absolwent Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie – Wydział Menadżerski, specjalność: Rachunkowość i Controling, studia podyplomowe Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – Wydział Nauk Ekonomicznych, specjalność: Zamówienia Publiczne.

Rządzący naszym krajem od lat nie kierują się zdrowym rozsądkiem. Podejmowane przez nich decyzje są oderwane od rzeczywistości i nie spełniają oczekiwań większości polskich rodzin. Zdecydowałem się kandydować na posła do Sejmu, aby uczestniczyć we wprowadzaniu koniecznych zmian w dziele naprawy Rzeczypospolitej Polskiej.

 

 

Agnieszka Joanna SzonertAgnieszka Joanna Szonert (miejsce nr 22 na liście)

Urodzona w 1959 roku, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, ekonomistka, przedsiębiorca, członek zespołu ekspertów Partii KORWiN.

Posiadam doświadczenie w różnych dziedzinach gospodarki. Jestem autorem wielu analiz strategicznych i planów rozwoju. Jako członek zarządu, rady nadzorczej bądź prezes uczestniczyłam w prywatyzacji, restrukturyzacji oraz budowie nowych firm. Jestem właścicielem firmy w branży budowlano-konserwatorskiej. Na co dzień łączę wiedzę teoretyczną z praktyką gospodarczą. Swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności chcę wykorzystać w budowaniu lepszej Polski.

 

 

Po więcej informacji na temat naszej działalności oraz kandydatów zapraszamy na www.korwin-pruszkow.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *